Tři mušketýři (2011)

24. října 2011 v 3:31 | Skye |  Kino Obzor


Francie na sklonku 17. století. Král Ludvík XIII. se stará spíš o módu než o vládu, a tak má kardinál Richelieu spoustu prostoru pro předení svých intrik, při nichž je mu pravou rukou andělsky krásná, ale ďábelsky nebezpečná Milady de Winter. Také jeho garda, vedená jednookým Rochefortem, se nezdá být příliš věrná králi a několikrát se dostane do potyčky s mušketýry, především s Athosem, Porthosem a Aramisem. Tihle tři jsou sice legendami, ale jejich život se teď točí jen kolem vína a peněz, alespoň až do chvíle, než do Paříže dorazí mladý, horkokrevný D'Artagnan a zkříží jim cestu. Spolu s ním se pokusí zachránit nejen krásnou Constance, ale především čest královny a osud celé Francie.
To vše možné i ve 3D!

režie: Paul W. S. Anderson (Resident evil)

hrají: Logan Lerman, Orlando Bloom, Milla Jovovich, Matthew Macfadyen, Luke Evans, Mads Mikkelsen, ....


Moderní a zábavné pojetí známé klasiky. Krásné kostýmy, dobré herecké obsazení. Fakt, že američani natočili Evropu, se kupodivu (až na jednu scénu) tolik neprojevuje. Pokud tedy nepočítám uskutečnění da Vinciho vynálezu (vzducholodi), spoustu akce a trochu romantiky x) Myslím, že tento film rozhodně stojí za vidění, je to zábava!
Akorát ten 3D efekt se uplatnil jen v pár scénách...
Pokud jste fanynka Logana Lermana (jako já ;)), je tento film nutností, protože je krásný a okouzlující! Taky Orlando Bloom je tu skvělý, v trochu jiné poloze než ho známe, a svědčí mu to.Tři mušketýři a jeden, který by jím chtěl být


Rochefort

potyčka s kardinálovými muži

setkání s králem a královnou


-Milady

Milady v akci

vévoda z Buckinghamu

D'Artagnan

vzducholodě

Jeden za všechny, všichni za jednoho!

Constance a D'Artagnan (s vykreslením jejich vztahu se tvůrci neobtěžovali, prostě nejdřív nebyl vůbec, a pak se najednou líbali... x))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 29. listopadu 2011 v 13:36 | Reagovat

dneska jsem na to byla s kámoškama v kine. je to uzasnej film, a vsechny jsme se do lougena zamilovali!!!!!!!!! <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama