Wild Child (Puberťačka)

23. března 2012 v 14:01 | Skye |  Kino Obzor
Nevím, čím začít, vím jen, že se to nebude bezprostředně týkat filmu. Po dlouhé době dnes získal můj deníček nový zápis, bohužel se všat netýkal zážitků z jarních prázdnin v San Antoniu, ale velmi smutné události, o které jsem se dnes dozvěděla.
Takové věci se stávají, ale vyrovnat se s nimi není vůbec jednoduché... Někdo by řekl, že pomůže rum, ale i když tu ta příležitost právě dnes je, nejsem si jistá, že je to ta pravá. Slíbila jsem sice kamarádce, že s ní půjdu na párty, protože její spolubydlící má zlomené srdce a uzavřela se do sebe, teď večer se mi ale nikam nechce.
Osprchovala jsem se po včerejším zápase a dlouhé cestě, dokonce si i umyla vlasy a začala uvažovat o tom, co si vezmu na sebe, ale zatímco jsem se natírala tělovým mlékem, pustila jsem si film, který vě mě zanechal hlubší stopu, než bych bývala čekala.


Chtěla jsem si prostě pustit z počítače nějaké video, a zrak mi padl na Wild Child, název, který mi nic neříkal. Náhodně jsem klikla a hned dvě scény na začátku mě zaujaly: blondýnka (Emma Roberts) ve slunečních brýlých a s Gucci kabelkou vystupuje z limuzíny u anglické dívčí internátní školy, a ihned se setká s "vůdkyní" společenstva, vysokou kudrnatou blondýnou s párečkem mrtvých krocanů přehozených přes rameno.
Druhá scéna: jídelna, dívky čekají na příchod ředitelky, vejde však blonďatý hezoun - Alex Pettyfer!

Dfd15e9bae1f5769fb89f562ef581ccf1231860360_full_large

Rozhodla jsem se pustit si film celý, však ono umývání dvouměsíční špíny z podlahy v kuchyni počká. Zaujalo mě to, ne svou originalitou, ale zkrátka proto, že téma hledání dobrého já v osobě rozmazlené dívky z LA pomocí přátel a přísných pravidel internátu je zkrátka pro dívky lákavé (klučičí úsudek na tento film by zřejmě byl diametrálně odlišný). Přičtěte Alexe Pettyfera, narážky na Alenku v kraji divů, dobré zpracování, vtip, zábavu, svěží stereotypy (jakkoliv bizardně to zní) a hloubku v podobě "shledání se" s mrtvou maminkou a vyjde vám příjemný a zábavný film, který vás mile překvapí.
Mě osobně dojal až k pláči, ale to proto, že se dotkl struny, která je dnes smutkem přepjatá až k prasknutí...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elandorn Elandorn | Web | 24. března 2012 v 17:44 | Reagovat

Jéé ten film vypadá zajímavě! A obzvláště Alex mě tam docela láká... :D

2 Skye Skye | Web | 25. března 2012 v 16:47 | Reagovat

jo, Alex je vůbec největší lákadlo filmu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama