# 1 - Peříčka

21. května 2012 v 17:07 | Skye |  1000 věcí, které mám ráda
Předem se přiznávám, že jestli je tohle nějaký projekt, skoro nic o něm nevím, ale viděla jsem zmínku, zalíbil se mi nápad a tak jsem si taky založila rubriku. Ne ani tak, abych byla cool, ale abych se mohla svěřiti se svými myšlenkovými pochody okolo věcí, které mám ráda. Občas se mi totiž stane, že mám o článku nějakou představu, jenomže při svojí psací odbočkovitosti mě to najednou zavede někam úplně jinam a já si pak lámu hlavu, jak se dostat zpátky na původní cestu a vyjádřit myšlenku, kvůli které jsem začala psát. Ale co, zajímavé to je tak jako tak ;)
Nevím, proč jsem se rozhodla jako první zmínit pěříčka, ale už se stalo. Líbí se mi jejich textura, tvar, barvy, hebkost a vzdušnost, nadpozemskost, kterou vyjadřují. Taky různorodost, některá jsou maličká, jiná naopak dlouhá či jinak veliká.


Připomínájí mi ptáky a také anděly, bytosti, které vládnou obloze, protože umí létat. A mě vždycky fascinovala představa jen tak se volně vznášet nad zemí.

Z peří jsou křídla, ale také lapače snů a čelenky, indiánské předměty, které se mi vždycky líbily. Mají svůj spirit, živoučího ducha, který je činí jedinečnými. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama