Nový (roz)let

13. srpna 2012 v 18:46 | Skye |  Denní střípky
Vím, že jsem přes léto blogování poněkud zanedbávala, ale znáte to, prázdniny jsou prázdniny, člověk má čas ve vlastní režii a musí udělat miliony větších či menších věcí, na které v zápřahu pracovního zbytku roku není čas.

Jenomže léto netrvá věčně a pro mě volno právě skončilo. Včera jsem znovu odletěla do Ameriky a čeká mě tu další semestr, čtyři měsíce školy a tenisu... Hm, doufám, že budu mít co nejvíc časi na psaní, mám "na starosti" čtyři různé věci, takže budu mít co dělat :D

Jednou z nich je psát další fejetony, nebo jak to nazvat, sem na blog, protože počítám, že se mi tu opět naskytne spousta velkých malých drobností, které prostě nebudu moct nechat bez povšimnutí a zdokumentování. Třeba vám prostřednictvím toho přiblížím, jak se věci v té dálné Americe doopravdy mají...


Tady takový malý úvod, který jsem dneska rána namastila:

Podruhé za stejnou louži (uvod ke druhému roku)

A je to zase tady. Řeknu vám, po třech měsících prázdnin, kdy jsem si hověla doma a měla pramálo povinností, je docela těžké uchopit nacpaný kufr a projít do nitra letiště, ze kterého se ani nevíte, jak ocitnete v letadle, na cestě za oceán. Opustíte všechno, co znáte, své rodné město, svou vlastní měkkou postel a hlavně všechny, které máte rádi. To je na celém tohle podniku nejhorší, obzvlášť když jste emocionálně snadno narušitelná osoba, pro kterou může být stesk až paralyzující.
Nebudu se tady už ale víc vyplakávat. Mám přece skype a hlavně psaní, které mi nikdo nemůže vzít, naopak, leckdo by potvrdil, že s pohnutým nitrem se píše nejlépe, ačkoliv musíte dbát na kvalitu, aby se z vašeho textu nestala ukňouraná výlevna citů.
Mám před sebou čtyři měsíce školy, tréninku a brigády. Volný čas chci využít k literární činnosti, jelikož mám tolik projektů, že to ani nemůžu stíhat, to bych musela být nadpřirozená bytost, která nepotřebuje spát. Alespoň se moje mysl zaměstná, zabloudí do fantastických světů, setká se se statečnými i podlými hrdiny, svede líté bitvy, odhalí temná spiknutí, ponoří se do tajemné minulosti, sestrojí úžasné vynálezy.
Mezitím se chtě nechtě budu muset pohybovat v normálním světě a proto jsem už teď zvědavá, co si pro mě ta bláznivá Amerika přichystala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Houp Houp | Web | 13. srpna 2012 v 18:59 | Reagovat

Přeji, aby se v novém rozletu vedlo! A za velkou louží přeji mnoho štěstí :) Já bych se bála... celkově toho, že vše opustím a na mě je Amerika snad až moc veliká! Ale budu držet palce a přeji, aby vše bylo v pohodě a mnoho zážitků :)

2 Skye Skye | E-mail | Web | 17. srpna 2012 v 13:18 | Reagovat

Moc děkuju za povzbuzení! :) Amerika je veliká, to je pravda, díky tomu člověku dojde, jak jsou naše státečky malé. (Rozlohou, ale rozhodně ne duchem!)
Zážitky snad budou a já o nich tady ráda povyprávím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama