Když si kluci hrají, tak nezlobí.

23. září 2014 v 19:08 | Skye |  Finále v USA

Johnny má spoustu kamarádů. Nikdo by to do něj neřekl, když se na většinu světa tváří jako by ho chtěl rozmlátit, rozmačkat, nebo alespoň k smrti znechutit svým otráveně naštvaným pohledem. Na druhou stranu se ale dokáže bavit a šprýmovat a klábosit skoro s každým, koho nemá za pitomce.


Spousta jeho kámošů jsou černoši, snad proto, že během své středoškolské basketbalové kariéry byl jediným bílým hráčem v týmu. Podle mě od nich pochytil ty černošské způsoby, jejich mluvu a hlavně smysl pro humor. Ale může to být úplně jinak, může si s nimi od přírody prostě rozumět. Tak jako tak, když vloni bydlel na koleji, znal se s každým na onom patře. Dveře pokojů se nezavíraly nebo alespoň nezamykaly, každý si přišel kdy chtěl pokecat, postěžovat, něco vyčistit nebo si hlavně zahrát nějakou videohru. Když říkám nějakou, není to tak úplně přesné, protože to nikdy nebylo nic jiného, než velice reálně vyhlížející zápas v americkém fotbalu.


Ta hra má všechno. Jednotlivé profesionální či univerzitní týmy, každého z hráčů, jejich stadiony, burácející fanoušky a dokonce i bodrého komentátora, takže to vypadá, že koučujete svůj tým jako na opravdovém zápase.
Když se Johnny přistěhoval ke mně do East Gate, myslela jsem, že bude všechno jinak, ale ne. Nějak se stalo, že jeho kámoši taky opustili své malé komůrky na koleji a nepřestěhovali se nikam jinam, než také do tohoto apartmánového komplexu. A jízda začíná nanovo, level 2! Když třeba dorazím do apartmánu a můj přítel nikde, je mi jasné, že šel navštívit některého ze svých chlapců. Nebo si navzájem píšou správy. Posílají si legrační fotografie. Jedou společně nakoupit do obchodu nějakou pochutinu, na kterou si právě vzpomněli. A jiné věci. Založili si tady takovou svoji malou kolonii.
Je to docela legrační. Neměly by se takhle chovat spíš holky? Vždycky se musím usmát, když se nad tím zamyslím. Pondělní večery potom skýtají vrchol společenského života. V jediném a dost nedostačujícím klubu ve městě se ten večer koná Country night (jak lákavé, ano, já vím). A u jednoho s Johnnyho přátel se koná turnaj ve videoherám fotbalu. A nemyslete si, oni to berou vážně! Kdo chce hrát, musí zaplatit vstupní poplatek. Proto proběhne rozlosování do jakéhosi pavouka a jde se na věc. Jeden proti jednomu, kdo dvakrát prohraje, je z kola ven! A vybrané peníze potom připadnou celkovému vítězi.Nevadí mi to, jen ať se hoši baví. Bývalé vztahy mě naučily nespoléhat se na kluky. Chceš strávit romantický večer se svým přítelem? Čekáš na něj v určitou hodinu, kdy se má vrátit domů? Chyba! Pokud je to smolař, přijde pozdě. (Hodně pozdě). Pokud mu na tobě přestává záležet, je to pech. A pokud je s kámošema a oddává se videohrám a plechovkovému pivu, nemá cenu ho čekat dřív, než ve dvě ráno. Ani když v deset večer napíše, že za chvíli je doma. No co, mě už to nevzrušuje. Naopak, pěkně si ten čas využiju pro sebe. Jen mi trochu vrtá hlavou, jak je možné, že ten jejich videoherní turnaj vždycky vyhraje pořadatel?!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

V kterou denní dobu jste nejaktivnější?

hodně brzy ráno 12.2% (21)
ráno 5.8% (10)
dopoledne 11% (19)
kolem oběda 8.7% (15)
odpoledne 8.7% (15)
v podvečer 18.6% (32)
večer 12.2% (21)
v noci 22.7% (39)

Komentáře

1 ladypilgrim ladypilgrim | Web | 31. srpna 2015 v 8:50 | Reagovat

Hezky píšeš...jen tak dál...♥

2 ZdenekJ ZdenekJ | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:37 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na lantuin.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

3 ShaylaUpveh ShaylaUpveh | E-mail | Čtvrtek v 23:59 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama