(Konečně) jsem školní královnou!

17. září 2014 v 7:05 | Skye |  Finále v USA
Sedím si tu u stolu, za nedělního dopoledne, v televizi vysílají Deník princezny a můj statečný přítel rytíř jel domů navštívit svou rodinu. Je chladno, ale slunce venku mě přivádí na příjemné myšlenky. Ve středu proběhlo cosi jako celostátní den univerzitních barev. Naše škola, jako nejstarší univerzita v Oklahomě, hrdě nosí oklahomské státní barvy, zelenou a bílou.
Před Seminary Hall byla toho dne uspořádána událost na tuto počest a každý zúčastněný měl tudíž mít na sobě směsici zeleného či bílého oblečení. Jak už to chodí, členky a členové sororities a fraternities tvořili většinu příchozích a aby ukázali jednotu, nechali si všichni vyrobit zelenkavá trika, která skombinovali s čím jiným, než s džínsami a kovbojskými botami. Snad proto jsem mezi nimi já vypadala jako zjev, když jsem si na sebe navlékla trávově zelené bavlněné tričko, bílou baletní sukni, bílé nadkolenky a bílé sandály. K tomu dva culíky a velkou zelenou mašli. Popravdě jsem si připadala jako klaun, ale to mě přešlo, když mě během chvilky zvolili jako královnu školy!
Znáte to, každá holka chce aspoň jednou být královnou, a ta, co to nedává najevo, jí chce být dvakrát tolik. Překypovala jsem proto štěstím a dobrou náladu mi nezkazila ani koruna s rolničkami, která jako na potvoru nepřipomínala nic jiného, než právě šaškovskou čepici. Ale zůstala mi na památku, tak asi vyztužím ty jednotlivé trny, aby vypadala trochu reprezentativně.
Trochu jsem jen litovala, že můj přítel svému vzhledu moc nedal. Kdyby se napatlal na zeleno jako ten panáček, co ho zvolili za krále, byli bychom báječný páreček!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wek/Weekkaa Wek/Weekkaa | Web | 23. září 2014 v 20:59 | Reagovat

Gratuluji :) Fotky jsou moc krásné, a ty jsi na nich přímo kouzelná ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama