USA život: kapitola druhá

10. srpna 2016 v 9:52 | Skye |  Ze života v Americe i doma
Zdravím, moji milí! Dlouho jsem nic nenapsala... Jak člověk není v rutině, není zvyklý, že píše, tak je to těžké... Ale na tom teď nezáleží. Důležité jsou totiž novinky!!!

Kde teď jsem? Doma, na severu Čech. Kde budu už za týden? V LA!

Uf, dýchej. Nějak se mi zrychlil puls. Srdeční tep. Nenápadně.

Oklahomská dobrodružtví jsou za námi a je čas na druhou kapitolu. Po čtyřech letech na jihu USA jsem si odnesla bakalářský titul a cenné zkušennosti. Nad postelí mi visí černá hranatá čapka se žlutým střapcem. Na zdi zarámovaný symbol univerzity. A ze šuplíku už vystrkuje růžky nová letenka. Předzvěst, že (teď už) velká holka poletí (znovu) do světa!

Nejen ona, ale i spousta dalších dokumentů a nové vízum v novém pase jsou hmotným důkazem toho, že sny malých holek se můžou splnit. Můžou, a taky by měly! Pokud ty malé holky nedají na pochybovače a pesimisty, a budou si dál žít ve svých zámcích v růžových oblacích (obrazně), jezdit na svých jednorožčích (obrazně) a dělat všechno pro to, aby se z princezen staly královnami! (klidně i doslova).

Čeká mě Amerika. USA. Kalifornie. Los Angeles. Svět, o kterém jsem vždycky snila. Čeká na mě a já na něj. Nervózně, napjatě, s všepohlcujícím nadšením. Půjdete se mnou? Aspoň virtuálně? V myšlenkách a obrazech? Půjdeme společně? Budu moc ráda :)

Těším se, moji puddinci ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama